Terug naar nieuws

Wat goed dat jullie aan ons denken!

Deze woorden hebben we afgelopen maandag en dinsdag vaak gehoord van onze vrijwilligers. De medewerkers van SWOVE hebben bij ongeveer 200 vrijwilligers thuis een mooi 'vrijwilligers op pad pakket' afgegeven. Hiermee hebben we onze vrijwilligers op een heel persoonlijke manier in het zonnetje gezet voor hun tomeloze inzet van het afgelopen jaar. De vrijwilligers waren blij verrast met het leuke pakket en de lekkere spullen. De persoonlijke aandacht werd echt gewaardeerd en via mail ontvingen we veel enthousiaste bedankjes. En iedereen hoopt snel weer volledig te kunnen beginnen met het vrijwilligerswerk!

Ook dit jaar kan het samenkomen met onze vrijwilligers tijdens onze jaarlijkse Vrijwilligersdag niet doorgaan. Dit stellen we uit tot een moment waarin het wel kan en mag.

Zonder onze vrijwilligers kunnen wij onze diensten niet leveren. Een welverdiend ‘Dank je wel’.