Terug naar nieuws

๐—ง๐—ต๐—ฒ๐—บ๐—ฎ-๐—ฎ๐˜ƒ๐—ผ๐—ป๐—ฑ: ๐—ต๐—ผ๐˜‚๐—ฑ ๐˜‡๐—ฒ๐—น๐—ณ ๐—ฑ๐—ฒ ๐—ฟ๐—ฒ๐—ด๐—ถ๐—ฒ ๐—ผ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ ๐—ท๐—ฒ ๐—น๐—ฒ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ป ๐—ฒ๐—ป ๐—ท๐—ผ๐˜‚๐˜„ ๐—ฏ๐—ฒ๐˜‡๐—ถ๐˜

Dhr. Jasper van Haaren van het Notarishuys Veldhoven geeft op dinsdagavond 17 mei een presentatie over het levenstestament.

Steeds meer mensen maken zich zorgen over vragen zoals: hoe houd ik de regie over mijn leven, ook als ik door omstandigheden niet zelf kan handelen? Vragen die je kan beantwoorden in het levenstestament. In een levenstestament legt u vast wie uw financiรซle, medische en persoonlijke zaken zal regelen als u dit zelf niet meer kunt, en op welke manier die persoon dat zal doen.

๐—ช๐—ฎ๐—ป๐—ป๐—ฒ๐—ฒ๐—ฟ: dinsdag 17 mei van 19.30 tot 21.00 uur
๐—ช๐—ฎ๐—ฎ๐—ฟ: de huiskamer van de Veldwijzer, Sterrenlaan 15 Veldhoven (voorheen De Parasol)
๐—”๐—ฎ๐—ป๐—บ๐—ฒ๐—น๐—ฑ๐—ฒ๐—ป: tel. 040-253 42 30, geef uw naam, adres en telefoonnummer door en of u alleen of met zijn tweeรซn komt.

Deze avond wordt georganiseerd door SWOVE en BSR (Bureau Sociaal Raadslieden).